Digitālā druka

Digitālā druka (digitālā tiešā druka) dod iespēju tieši no datora digitāli radītu failu drukāt uz apdrukājamās virsmas. Nav nepieciešami ne filmu pozitīvi, ne drukas plates.
Šādi iespējams drukāt gan tieši uz drukājamās virsmas, gan ar pārnešanas metodi, izmantojot dažādas palīgierīces un specializētas tintes. Iespējams veikt tirāžas no vienas vienības līdz vairākiem tūkstošiem.
Digitāli apdrukāt var dažādus reklāmas suvenīrus - pildspalvas, šķiltavas, USB zibatmiņas, atslēgu piekariņus, hokeja ripas u.c.

- Vai digitālā druka ir noturīga?
Jā, digitālā druka ir tikpat noturīga kā jebkura cita veida druka. Pateicoties modernām tintēm ir iegūstama augsta saķere ar drukas virsmu.

- Vai digitālajā drukā var drukāt uz liektām virsmām?
Jā, digitālajā drukā iespējams drukāt arī uz liektām virsmām - pildspalvām, zīmuļiem, golfa bumbiņām u.c.

- Vai digitālajā drukā var nodrukāt arī baltu krāsu?
Jā, drukas iekārta drukā CMYK+W (cyan, magenta, yellow, black + white).

Sublimācija ir vielas pāreja no cietās fāzes tieši gāzveida fāzē, apejot šķidro fāzi. Sublimācijas drukas tehnoloģija dod iespēju uz polimēru materiāliem atveidot plašu krāsu gammu.
Šādi iespējams apdrukāt poliesteru, keramiku (jābūt īpaši apstrādātai) u.c. materiālus.

Digitālā transferdruka dod iespēju drukāt uz speciālas termoplēves, kuru pēc apdrukas tiek piekausēta pie drukājamās virsmas ar termopresi. Šādi iespējams apdrukāt, piemēram, T-kreklus, somas, cepurītes, lietussargus u.c. tekstilizstrādājumus.